טרנדים בעולם הטבעונות שאתם חייבים להכיר

בעוד שבעבר הטבעונות הייתה נחשבת נחלתם של מעטים במיוחד, כיום בישראל יש טבעונים רבים, והיא נחשבת המדינה בעלת אחוז הטבעוניים הגדול ביותר בעולם. העובדה שכל כך הרבה אנשים אוכלים על פי תזונה טבעונית מאפשרת ליצרנים השונים לייצר מזונות שונים שמתאימים לחלק הזה באוכלוסייה, כיון שמדובר על חלק שהולך וגדל. בתור טבעוניים חשוב לזכור שיש צורך להקפיד על תזונה יותר מאשר אנשים רגילים לאור העובדה שחומרים רבים שקיימים במוצרים מהחי וחיוניים לתפקוד של הגוף שלנו יותר קשים להשגה בתזונה טבעונית. כמובן שזה לא אומר שצריך לוותר על התזונה הטבעונית, אולם המודעות לדבר הזה חשובה במיוחד. כאן תקבלו סקירה על כמה אפשרויות מעניינות שזמינות לכם בתור טבעוניים.

 

נקניקיות טבעוניות

אם אתם טבעונים אבל אתם לא מוכנים על הטעם האהוב של נקניקיות, אנחנו בזוגלובק מביאים במיוחד בשבילכם נקניקיות צ'וריסוס מפתיעות במיוחד. הנקניקיות הללו יוכלו לתת לכם בדיוק את הטעם של הנקניקיות האהובות, וכל זה כאשר הנקניקיות עשויות מחומרים בריאים במיוחד. עם הנקניקיות הללו אתם תשכחו לרגע שאתם בכלל טבעוניים.

קינואה

במסגרת החיפוש אחר מזון עם ויטמינים רבים ככל שניתן, קינואה היא אחד הדברים שבתור טבעוניים אתם חייבים להכיר. קינואה היא צמח שנחשב בריא ביותר וניתן לשלב אותה בתוך סלטים, קציצות וגם לאכול אותה בפני עצמה. הקינואה קיימת בכמה צבעים, וכל מה שאתם צריכים זה בסך הכול למצוא את הקינואה שאתם אוהבים. אתם יכולים להיות בטוחים שברגע שתכירו את הקינואה היא כבר לא תצא מהמטבח שלכם כל כך מהר.

מזונות על וברוקולי

אחרי שהזכרנו את הקינואה, חשוב לדבר על הטרנד של מזונות על. מזונות על או כמו שרגילים לקרוא להם 'סופר פוד' האם מאכלים שמכילים כמות רבה של חומרים שאותם הגוף שלנו צריך. בתור טבעוניים התזונה שלנו מוגבלת מראש ולכן הצריכה של אותם מאכלים היא חשובה לנו במיוחד. כמובן שההגדרה של המזונות הללו איננה הרמטית, אולם יש כמה מזונות שאתם חייבים להכיר.

ברוקולי הוא ירק שקרוב לוודאי שאתם מכירים היטב, ואם לא אז הגיע הזמן. הברוקולי הוא לא רק אחד ממזונות העל הטובים ביותר אלא הוא גם טעים להפליא ובנוסף ניתן להכין בעזרתו מגוון רחב של תבשלים ומאכלים. כל מה שאתם צריכים זה רק לחפש מתכון שנראה לכם טוב והטעם של הברוקולי כבר יעשה את שלו.

 

טרנדים בעולם הטבעונות שאתם חייבים להכיר

טופו

אם בתור טבעוניים אתם מתגעגעים לטעם של גבינה איכותית, טופו זה בדיוק מה שאתם צריכים. הטופו הוא מאכל שמבוסס על סויה, מכיל כמות רבה של חלבון ומזכיר במראה ובמרקם שלו גבינה קשה. את הטופו אתם יכולים לטגן ולהכין בפני עצמו או להכניס אותו לתוך סלט כדי להעשיר את הטעם שלו. בתור טבעוניים, זה באמת אחד המאכלים שאתם פשוט חייבים להכיר.

לסיכום

טרנד הטבעונות הולך ותופס תאוצה בישראל, ואם גם אתם בחרתם להיות טבעוניים אנחנו בזוגלובק מאפשרים להנות מהטעם האהוב של נקניקיות צ'וריסוס מפתיעות במיוחד. מלבד זה חשוב שתקפידו על תזונה שמכילה את כל המרכיבים החיוניים, כיון שרבים מהמרכיבים הללו זמינים בעיקר במזון מהחי. כל מה שאתם צריכים זה פשוט למצוא את המאכלים שנוח לכם להכין.

מידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים נוספים

לחיות טבעוני

נגישות