מנהלים עסק על טהרת הטבעונות? בחרו גם באיכות הסביבה עם חשבונית ירוקה!

כיום איכות הסביבה מקבלת מקום של כבוד. אנשים מבינים שהמעשים של היום ישפיעו על איכות החיים של הנכדים העתידיים. מבינים שהעולם נמצא בנקודת תפנית ומבינים שיש לכל אחד מאתנו יכולת להשפיע על איכות הסביבה. מכאן שאם מקיימים עסק שמקדם ומאמין בטבעונות, רק הגיוני שתשלימו את הפעילות עם חשבונית ירוקה. באופן שכזה התפיסה שמכבדת ומחבקת את הטבע משתלבת היטב עם הגישה שחושבת על בריאות הסביבה. אז מהי המשמעות, מה נדרשים לעשות ומדוע מדובר בנקודת מפנה חשובה גם ברמה העסקית? לרשותכם מידע חשוב בנושא!

בדיוק עבור קהל היעד שלכם!

יש לא מעט מאפיינים שנוגעים לאנשים שבוחרים לכבד את הטבע ולהקפיד על טבעונות. אנשים מסוג זה לרוב בעלי גישה רחבה שנוגעת לאיכות הסביבה. הם נוטים לבחון היטב ממה מוצרים עשויים, רבים מתחברים לעידן הטכנולוגי, ואף מדובר באנשים שנוהגים לבחון לעומק מגוון גישות, ופחות פועלים על אוטומט. כיצד כל זאת פוגש אותכם בעלי העסקים בתחום הטבעונות כאשר מבקשים לסגור עסקה? היו בטוחים שאנשים טבעונים בין היתר יעריכו אם לא תעמיסו עליהם קבלות מודפסות, אלא יעדיפו לקבל את החשבונית ישירות למייל, כך ששירות חשבונית ירוקה של Icount כה רלוונטי וממוקד צורך. עוד נציין שהוא לא רק מונע שימוש מיותר בנייר וממזער תנועה ברכבים (לא מערבים את שירותי הדואר), אלא הוא גם תורם לעסק במגוון אפיקים נוספים, עליהם אנחנו מבקשים להרחיב.

 

 

מיתוג הוא שם המשחק

אין זה משנה אם אתם עסק מתחום הטבעונות או עסק מתחום הספורט או המדיה. למיתוג מקצועי תמיד יש מקום של כבוד. מכאן שאם העסק שלכם בוחר בחשבונית ירוקה, הוא זוכה להצטייר כעסק שאכפת לו מאיכות הסביבה, ואף כעסק שפוסע ביחד עם הקידמה. מעבר לכך, אנשים מעריכים את האפשרות לקבל חשבונית במייל, פשוט כי קל לאתר אותה בעת הצורך, היא לא עוד "משהו" שצריך לתייק ידנית ובאופן כללי השליחה והקבלה מאוד נוחה ומהירה. התרחיש מהיר ומידי כיאה לעידן שבו אנו חיים.

כל הסיבות לעבור לחשבונית ירוקה

אם נתמקד ביתרונות הנוספים שנוגעים אליכם בעלי העסק, נציין שבאמצעות חשבונית ירוקה ניתן לוודא שהלקוח מקבל את החשבונית (ישנו מעקב מקוון), ניתן להעניק יחס אישי (בוחנים מול הלקוח האם הוא מעדיף לקבל את החשבונית דרך המייל או דרך הוואטסאפ), זוכים לשלוח את החשבונית מכל מקום ובכל נקודת זמן, אין צורך למלא פרטים ידניים, אין צורך לעקוב אחר המספור, אין צורך לחשב מע"מ (הכול נעשה בלחיצת כפתור), ניתן לשמור עותקים בצורה מסודרת, ואף ניתן לייצר דו"חות בקלות ולשלוח קובץ עדכני של סך הקבלות בצורה מאוגדת לרואה החשבון. מכאן שמדובר באוטומטיות שמעניקה סדר ושליטה נוחה. מדובר במינימום השקעה של זמן לצד מקסימום סדר ומעקב.

כך בוחרים בחשבונית העדיפה!

מכאן שאם מבקשים להתקדם, רק נותר להבין מול איזה חברה שמעניקה את השירות פועלים, כאשר לשם כך רצוי לבחון מספר דגשים: פיצ'רים משלימים, עלות חודשית, יכולת לשלם רק עבור סך השירותים הנחוצים, נוחות הרשמה וכמובן שגם נוחות תפעול באופן שוטף. מכאן שאם מתלבטים, מוטב לבחור בחברה שמעניקה תקופת ניסיון. מה עוד חשוב לדעת? שגם אם הלקוחות שלכם הם אנשים יותר טבעיים שלא עובדים עם מחשבים, היו בטוחים שמכשיר חכם ככול הנראה כן יש להם, ועל כן רצוי לוודא שהשירות שבו בוחרים מאפשר להתנהל גם דרך הוואטסאפ. עומדים לצאת לדרך? תשקלו לנתב כמה שיותר פעולות עסקיות דרך המערכת. כך גם תחסכו עלויות, גם תתייעלו וגם תזכו לסנכרן בין מגוון פעולות. בהצלחה!

מאמרים נוספים

לחיות טבעוני

נגישות